כיצד לקבל זקפה חזקה יותר

 

ניתן למצוא ויאגרה טבעית בצמחים, כמו זעפרן. עשב העשב הסיני הורן עז יכול גם לשפר את תפקוד הזקפה. לפי מחקר איטלקי, לזעפרן יש השפעות חיוביות יותר על תפקוד הזקפה מאשר לויאגרה. עם זאת, זעפרן חייב להיות טחון לאבקה ולהשתמש בו כמו תבלינים רגילים. לא כל תכשירי הזעפרן בטוחים לשימוש בהפרעות זיקפה, לכן הקפידו לבדוק את התווית לפני השימוש בזעפרן נטורל ויאגרה

.

מיץ רימונים ידוע כעובד כמו ויאגרה ואין לו תופעות לוואי. הוא מכיל נוגדי חמצון ויכול להגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. פרי נוסף שמתנהג כמו ויאגרה הוא אבטיח. ציטרול המצוי באבטיח תוקע את כלי הדם ומשחרר ארגינין, שעוזר לייצור תחמוצת החנקן. הורמון החנקן אוקסיד ממלא תפקיד משמעותי בחיי המין של גבר, מגביר את רגשותיו ומעניק לו זקפה ארוכה ומוצקה יותר. צריכה מרובה של ירקות עלים ירוקים יכולה גם היא להגביר את החשק המיני.

מיץ אבטיח יכול להתנהג כמו ויאגרה. הוא מכיל ארגינין, סוג של חומצת אמינו שיכולה להגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. ה-citrulling באבטיח עוזר להרפות את השרירים ולפתוח את כלי הדם, ונותן זקפה חזקה יותר. חלק מהחוקרים מציעים לשתות שלוש עד ארבע כוסות מיץ אבטיח מדי יום כדי לטפל בהפרעות זיקפה באופן טבעי. אבל עדיין אין ראיות לגיבוי טענה זו.

מיץ רימונים, תוסף צמחי מרפא לגברים המכיל ציטרולין, פועל בדיוק כמו ויאגרה ללא כל תופעות לוואי. הוא עשיר בנוגדי חמצון ומגביר את זרימת הדם באזור איברי המין. פירות אחרים שמתנהגים כמו ויאגרה כוללים אבטיח וגינקו בילובה. שתיהן תרופות סיניות עתיקות, המכילות רמות גבוהות של ציטרולין. שניהם מקורות טבעיים של טסטוסטרון וארגינין.

צריכת מיץ אבטיח היא אחת הדרכים הטובות ביותר לקבל זקפה חזקה יותר. תכולת הציטרולין של הפרי תואמת את הציטרולין של ויאגרה, החיונית לחשק המיני. מחקרים מראים גם שגויאבה, אננס ופירות אחרים יכולים להגביר את החשק המיני של גבר. בין הוויאגרה הטבעית, מיץ רימונים הוא אלטרנטיבה מצוינת. ויטמין C וארגינין המצויים באבטיח יכולים להגביר את החשק המיני של גבר.

מלבד ציטרולין, אבטיח מכיל ארגינין. שתי התרכובות הללו יכולות לעזור לגבר להשיג זקפה חזקה. אבל חשוב לזכור שמיץ גויאבה הוא מקור מצוין לנוגדי חמצון ואין לו תופעות לוואי. אבל חשוב לזכור שזו לא תרופת מרשם ויש להשתמש בה רק אם אתה בטוח שאתה אלרגי אליה.

מלבד ויאגרה טבעית, תוספי תזונה טבעיים אחרים יכולים גם לשפר את החשק המיני. מלבד ציטרולין, הוא מכיל חומצות אמינו המגבירות את ייצור החומצה החנקתית, החיונית לשמירה על זקפה בריאה. זה גם מרחיב את כלי הדם כדי לשפר את זרימת הדם לפין. בעוד שחומצה חנקתית ידועה כמשפרת את החשק המיני, חומצת אמינו זו יכולה גם לעזור להקל על בעיות אחרות הקשורות להפרעות זיקפה.